Pojištění trezorů

Jak se pojišťovny stavějí k otázce trezorů?

Přinášíme Vám informace o tom jak se pojišťovny staví k otázce trezorů. Je to rozsáhlá problematika a to hlavně z důvodu, že je mnoho pojišťoven. Každá má své vlastní postupy a své podmínky pojištění. Pojišťovny nemají a ani nemohou mít hlubší znalosti trezorů. Na druhé straně je klient, tedy vy a každý má jinou firmu, jiný byt a různě zabezpečený.

Pojistit trezor?

Trezor v domácnosti nebo firmě sníží pojistku. Pojištění trezoru je tedy výhodné i při platbě za pojištění. Prvotní náklady na trezor se vrací z nižšího pojištění. Většina pojišťoven přítomnost trezoru v bytě zohledňuje poskytnutou slevou na pojistném. Když si tedy koupíte kvalitní certifikovaný trezor.

Nemáte co pojistit v trezoru? Hloupost ...

Kvalitní trezor je nutností v každé domácnosti nebo si myslíte, že na něj nemáte místo? Že na pár cenností co vlastníte nepotřebujete trezor? Tak to je častý omyl. Kromě cenností jsou v každé domácnosti další předměty a dokumenty, které je dobré uschovat. Jedná se o osobní dokumenty, jako jsou rodné, oddací a úmrtní listy, cestovní doklady, dále např. kupní či nájemní smlouvy, doklady o koupi důležitého vybavení, pojistné smlouvy a v neposlední řadě peníze, hesla, smlouvy o bankovních účtech, cennosti a šperky.

JAK POSTUPOVAT PŘI POJIŠTĚNÍ VĚCÍ V TREZORU

V praxi to funguje tak, že se obrátíte na vybranou pojišťovnu. Jejich zástupce Vám vypracuje nějakou nabídku a bude na Vás mít požadavky ohledně trezoru. Požadavkům na trezor nemusíte rozumět, stává se, že jim nerozumí ani samotné pojišťovny, protože někdy vymyslí zarážející věci. Tady nastupujeme my. Podle podmínek vypracujeme nabídku na odpovídající trezor nebo řešení Vaší situace. Někdy komunikujeme s pojišťovnou, jejich zástupcem a dohodneme jak bude reálně trezor vypadat. 

Opravíme Vám trezor a platí pojišťovna!

Z pojištění nákladů na opravu nebo znovupořízení poškozených, zničených nebo odcizených stavebních součástí, které tvoří vnitřní prostor bytu poskytne pojišťovna rovněž pojistné plnění za poškození, zničení nebo odcizení trezoru ve zdi (pokud je stavební součástí), v němž byla pojištěná věc umístěna, pokud k němu došlo při odcizení nebo pokusu o ně. 

POJISTNÉ LIMITY DO TREZORU

Je mnoho pojišťoven na trhu, které si navzájem konkurují. Není proto možné udělat jednu tabulku, kde by bylo přehledně napsáno jak vysoké hodnoty si můžete do jednotlivých trezorů uložit a platila by pro všechny pojišťovny. Stanoveny jsou totiž dle pojistných rizik jednotlivých pojišťoven, a to ve většině ještě úměrně ke způsobu zabezpečení prostor, ve kterých je trezor umístěn. Pro konkrétní limit pojistné úložné hodnoty kontaktujte svoji pojišťovnu.

Orientační tabulka pojistných hodnot

Bezpečnostní třída Max hondota uložených věcí/pojistná hodnota
BT S1, Z2 (sejfy) do 80.000,- Kč
BT S2, Z3 (sejfy) do 150.000,- Kč
0. BT (trezory) do 300.000,- Kč
I. BT (trezory) do 500.000,- Kč
II. BT (trezory) do 1.200.000,- Kč
III. BT (trezory) do 4.000.000,- Kč
IV. BT (trezory) do 6.000.000,- Kč
V. BT (trezory) do 16.000.000,- Kč
VI. BT (trezory) do 32.000.000,- Kč

Zajistíme adekvátní pojištění Vašeho trezoru nebo sejfu, tak ať jste vždy max chráněni

V rámci pojištění trezorů spolupracujeme se společností AVENIR Financial Group (www.avenirgroup.cz). V případě Vašeho zájmu o pojištění neváhejte kontaktovat společnost AVENIR našim jménem.

 

AVENIR Finacial Group

 

AVENIR Gold

 

Yale
Burg Wächter
SentrySafe
GunVault
Charvát trezory
Rottner
Safetronics
ISS
Valberg
T-SAFE
Master Lock
Waldis
Peli Case
Megaline
Justra
Ecosafe
Brown Safe
Ajax
Zboží k porovnání:0ks
Prodejna Praha - letní provoz: po-pá 9-14hod.
Mimořádná letní akce! Zadejte v košíku na www.adsafe.cz nebo .sk kód LETO24 a získejte slevu 3% :-).